fbpx

O Nas

Jesteśmy polską marką, która opracowała technologie produkcji ekologicznego neonu, który ma zadanie zdobić ale przede wszystkim sprawiać dużo zabawy.

Praktyczny, leki, oryginalny i ekologiczny to cechy, które nas motywują do promowania naszego produktu na rynku oświetleniowym.

Kupując liNEON dbasz o środowisko i wspierasz polskie wzornictwo.

Wykorzystane surowce w procesie produkcji pochodzą od polskich producentów posiadających  niezbędne certyfikaty. Dzięki nim otrzymują Państwo produkt najwyższej jakości. W trosce o środowisko nasze oświetlenie posiada gwarancję z możliwością wymiany źródła światła.

LiNEON to nowoczesna forma neonu, który wypełnia pomieszczenie światłem będąc jednocześnie jego dekoracją, może być nie tylko dekoracją ścienną, ale także instalacją przestrzenną.

Neon, którym można sterować natężenie światła sprawia że pomieszczenie spełnia wiele funkcji. Możliwość montażu do ściany lub wygięcia samemu lampy stołowej jest atutem przy wyborze między klasycznym neonem a liNEONem, który jest elastyczny. Można go wielokrotnie wyginać, a lina utrzyma nadany jej kształt.

Strukturą przypomina linę żeglarską zakończoną drewnianymi końcówkami. Co nadaje każdemu pomieszczeniu elegancji  z charakterem.

Nasza marka powstałą z miłości do rzeczy praktycznych, ładnych, oryginalnych. Dbając o środowisko, chcemy się dzielić z naszymi klientami tym co naszym zdaniem mamy najlepsze.

Zespół liNEON zaprasza do wspólnej zabawy światłem.

X