Regulamin Wypożyczalni

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI liNEON

  1. Niniejszy regulamin obejmuje zasady korzystania, warunki, zakres praw i odpowiedzialności osób korzystających z usług zamieszczonych na stronie www. Lineon.pl zwanej dalej „Wypożyczalnią liNEONa”.
  2. Właścicielem Wypożyczalni jest Fabryka Walter zarejestrowaną pod adresem ul. Korkowa 163a/181 w Warszawie. NIP 5262068800.
  3. Warunkiem skorzystania z oferty Wypożyczalni jest podpisanie umowy wypożyczenia. Umowa wypożyczenia może być podpisana wyłącznie przez osobę pełnoletnią, posiadający aktualny dowód tożsamości. Warunkiem przystąpienia do umowy jest wpłacenie kaucji w wysokości

550 zł  – 5m

350 zł –  2,5 m

150 zł – 1,5 m

Zestaw  48 h – 550 zł w zależności od wybranego zestawu zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie Lineon.pl

  1. Wypożyczalnia jest czynna w dniach od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00-18.00, w piątek sobotę w godzinach 10.00-16.00. Zamówienie sprzętu możliwe jest wyłącznie poprzez stronę internetową Lineon.pl po potwierdzeniu dostępności produktu w wybranym terminie. Dostarczenie przesyłki za pośrednictwem kuriera lub odbiór osobisty na terenie Warszawy.
  2. Podpisując umowę wypożyczenia, Klient zobowiązuje się do uiszczenia kaucji w określonej przez Wypożyczalnię wysokości (wysokość kaucji określana jest dla każdego sprzętu indywidualnie do wypożyczanego rodzaju liNEONA).
  3. W przypadku niezwrócenia wypożyczonego sprzętu w terminie, Wypożyczalnia ma prawo obciążyć Klienta dodatkową opłatą za przedłużenie wypożyczenia 30 % kwoty wypożyczenia dziennie.

Cennik dostępny jest na stronie www.lineon.pl

  1. W razie uszkodzenia lub zgubienia sprzętu w trakcie jego wypożyczenia finansowo odpowiedzialny jest Klient. Zgodnie z warunkami umowy w takim przypadku, kaucja nie zostanie zwrócona klientowi
  2. Płatność za wypożyczenie następuje z góry, przed odbiorem sprzętu przez Klienta. Płatności dokonać można:
  3. przez przelew bankowy na rachunek: 17 1140 2004 0000 3902 7722 5616
  4. W przypadku dokonania rezerwacji wybranego sprzętu pod adresem sklep@lineon.pl (otrzymania potwierdzenia zamówienia na email wskazany przez Klienta) i nie dokonania tego wypożyczenia w terminie wskazanym w zamówieniu Klient zobowiązany jest uiścić opłatę wynikającą z tego zamówienia (100%), chyba że o chęci rezygnacji z wypożyczenia poinformuje pracownika Wypożyczalni drogą telefoniczną lub mailową na 48 godzin przed dniem wskazanym w umowie jako termin wypożyczenia. W przeciwnym wypadku w ciągu 7 dni od dnia przypadającego na termin wypożyczenia – na konto Wypożyczalni Klient dokona przelewu kwoty potwierdzonej w zamówieniu.

Zapraszamy do Współpracy

Zespół liNEON